סנדביץ בר טוניסאי רחוב לישנסקי 8 ראשון לציון משלוחים :054-4713342

ברוכים הבאים לאתר הבית שלנו 

מדי יום אנו מגישים מגוון רחב של כריכים .

הכריכים שלנו הינם באגטים הנאפים כל יום ומוגשים חמים.

את כל המרכיבים אנו דואגים לעשות עם מוצרי גלם טבעיים וטריים מדיי יום.

אנו בעלי תעודת כשרות מלאה דרך הרבנות הראשית ראשון לציון, אך מוטב שנציין שאת הבשר אנו משתדלים לקנות גלאט כשר.

אנו מבצעים משלוחים עד לבית הלקוח ולמקומות העבודה.

כתבה מוואלה עלינו:

סנדביץ' נשמה בטעם ילדות

עוד לפני שבנו את מערב ראשון, אזור התעשייה של ראשון לציון שקק חיים. בילדותי היינו נוסעים עם ההורים לחנות גלי לקנות נעליים סוג ב', לא הכרתי ילד בשכונה שלא קנה אותן. היינו מגיעים אל חנות המפעל כשכל בית ישראל מרחבי הארץ הגיעו לקנות הנעלה זולה במיוחד. עד היום בכל פעם שאני מגיע לאזור, אני נתקף בגל נוסטלגיה של ימים עניים ופשוטים עד מאוד.

בחלוף השנים אזור התעשייה של ראשון לציון הפך לקניון ענק, ועדיין, כל התנועה מתנקזת לעבר רחוב לישנסקי. על הרחוב אפשר למצוא המון מלכודות אוכל יקרות, הרבה מהמגיעים לאזור לא שמים לב ונופלים בפח. יש מיקרים בהם אני חולף על הרחוב במהירות לאכול משהו בחולון, הפעם זיהיתי מקום חנייה פנוי מול הסנדביץ' בר טוניסאי. על הכניסה יש פינה להנחת תפילין, את פניי קידם לקוח עם כיפה שזלל בהנאה מרובה, המקום עצמו מאמין וחזק, אבל עדיין בתהליך קבלת הכשר כדת וכדין, מה שמור לקרות אחרי פסח. הסיבה העיקרית בגללה עצרתי ליד המקום היה שלט, זיהיתי את השילוב המדהים של באגט ו-20 ש"ח, אז איך אני לא לעצור?

נתן הבעלים מסתובב כל הזמן כאחוז תזזית, אפילו שתי הזמנות מוציאות אותו מהאיזון, נהיה דו שיח של חירשים, אתה מדבר, הוא חצי שומע. ההזמנה מתחילה, קלטתי שהוא טועה בהזמנה, הערתי לו עדינות, זה מצב משעשע של תקשורת לקויה עם כוונה טעימה בסופה. הלקוחות הקבועים של המקום מכירים את המצב ולמדו להנות ממנו. התחלתי את ההזמנה עם עוד בחור שהזמין משהו אחר, הקפדתי ליצור קשר עין כמה שיותר רציף עם נתן, זה לא בדיוק צלח. בקצה האף זיהיתי ריח של קציצות בקר, היה יום שלישי, הקוסקוס עדיין לא היה מוכן, לא הייתי בעניין של קציצות על הבוקר, אבל ריח הפפריקה היה עבורי משכר ומרגיע באותה מידה.

סנדביץ' בר טוניסאי. יוסף לישנסקי 8 ראשון לציון. 035322543 . שעות פתיחה: א'-ה' 06:30-17:00 ו' 08:00-14:30.